top of page
WhatsApp Image 2020-07-27 at 15.05.24.jp

     2007 yılında Hacettepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden mezun oldum, 2008 yılından itibaren uluslararası markaların konsept tasarımında ve uygulama projelerinde yer aldım.  2016 yılında kurduğum şirketle, hizmet sektöründe birçok proje gerçekleştirdim.

 

     Fast food, restoran, stand tasarımı, mağaza, sağlık merkezi, ofis, konut ve ürün tasarımı gibi pek çok projenin tasarımını ve uygulamasını üstlenerek farklı yaklaşımlar geliştirdim. Uluslararası zincir restoranlarla yaptığım sayısız projenin ardından bu alandaki 13 yılı aşkın tecrübemle dünya standartlarına uygun tasarım çözümleri sunuyorum. Plastik sanatlara olan tutkumla birlikte resim, heykel, ahşap oyuncak ve dekoratif ürün tasarımı alanlarında çalışmalarıma devam ediyorum. Mekanlara sanatsal ve öznel bir boyut kazandırmayı seviyorum.

 NELER YAPIYORUM?

     Konut ve ticari alanların mekan tasarımı ve kurumsal konsept tasarım fikirlerinden, teknik ve uygulama projelerinin hazırlanmasına kadar 'anahtar teslim' hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

-İç mekan-Cephe Tasarımı ve Çevre Düzenlemesi

-Markaya Özel Konsept Tasarım 

-Restoran Zincirleri ve Projeleri (Yönetmeliği uygun şekilde uygulanması)

-Mağaza Projesi

-Ofis Projesi

-Diş Kliniği Projesi (Yönetmeliği uygun şekilde uygulanması)

-Mobilya Tasarımı

-Stand Tasarımı

-Sahne Tasarımı

-Dekoratif Ürünler

     Tasarım yaklaşımı ve çözümü her müşteriyle empati kurarak ve herkese farklı senaryolar yazarak gerçekleşir ve her müşteriye özel çözüm ve sunum tekniği geliştirilir. Bu anlayıştan yola çıkarak farklı ihtiyaç ve taleplere göre şekillenen tasarımları;  ekonomik, portatif, ergonomik ve uygulamaya hazır hale getiriyor ve müşteriye göre eğlenceli, anlatımı kuvvetli ve projeyi destekleyici sunumlar hazırlıyorum.

Untitled-1.jpg
bottom of page