top of page

Lighties Diyet Pasta Evi

Tarabya Villaları

Derya Yaşar Diş Kliniği

KFC Projeleri

KFC'nin Türkiye'nin 2014 yılında global konsept tasarım anlayışının Türkiye için yeniden tasarlanması ve uyarlanması aşamasında yer aldım. Türkiyel genelinde 20'dan fazla restoranın projesini yaptım ve inşaat süresince kontrolör olarak yer aldım.

Kemerburgaz'da Villa Projesi

Valantis (Dopdoy) Döner Restoranı

Alper İnce'nin döner restoranını, uluslararası bir markaya dönüştürme talebi üzerine hazırladığımız konsept tasarım. Bu sayede franchise firmaları tarafından marka kimliği ihlal edilmeden, kolayca uygulanabilecek detayda örnek bir proje yaptık.
2 kişilik bir ailenin küçük arsası içinde tasarladığım 40 m2'lik bir villa projesi. Vaktini daha çok bahçede geçiren, ekip-biçmeyi seven, pratik ve portatif bir alana ihtiyaç duyan bu ailenin tüm ihtiyaçları belirlenip, onların tarzına uygun olarak hazırlanmıştır.

Büyükada'da Konut Yenileme Projesi

Gusto Meze Corner Projesi

2015 yılından itibaren birçok projede birlikte çalıştığımız Serhan Ertan'ın, Kanada'da bir market içine açmayı planladığı corner için oluşturduğumuz konsept tasarım projesi.
Dijital alanda home-office çalışan, çok sosyal ve iki çocuk sahibi, bekar bir baba için iç mekan ve bahçe tasarımının yapılması. 65 m2'lik bir alana sahip, eski yapılardan olan bu ev, ana taşıyıcılarına ve cephesine dokunulmadan, dar alanda çok işleve sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Ev sahibinin sanata ve kitaplara düşkünlüğü mekan tasarımının esas belirleyicisi olmuştur.  
Ofis Projesi
Uluslararası firmalara yazılım hizmeti veren U&S Sofware firması 6 kişilik bir ekipten oluşuyor. 'iyi düşün, az çalış' mottosunu benimseyen firmanın  temelini bu anlayış üzerine kurguladık. Rahat çalışma ortamı, dinlenme ve oyun alanlarıyla konforlu ve yaratıcı bir mekan yarattık.
Ümraniye'de hizmet veren diş kliniğinin yeni binaya taşınmasıyla birlikte, mevcut mobilyalarla, yönetmeliğe uygun olacak şekilde tasarlayıp, uyguladık.
  Tarabya'da 2 adet villanın iç mekan ve yakın çevre tasarımlarının yapılması, projelendirilmesi ve şantiye sürecinin kontrol edilmesinde yer aldım.

Mc Donald's Projeleri

Mc Donald's Türkiye'nin, 2011 yılında yeniden tasarlanan global konsept tasarım anlayışının Türkiye için yeniden uyarlanması aşamasında yer aldım. Türkiye genelinde birçok restoranın projesini yaptım ve inşaat süresince kontrolör olarak yer aldım.

Pizza Hut Projeleri

Pizza Hut'ın Türkiye'de master franchise'i olan Mawarid Gıda bünyesinde global konsept tasarım anlayışının Türkiye için tasarlanması ve uyarlanması aşamasında yer aldım. İstanbul genelinde 30'dan fazla restoranın projesini yaptım ve inşaat süresince kontrolör olarak yer aldım.

Pasta Gusto Makarna Restoranı

  Diyet pasta üretimi yapan Lighties markasının Bağdat Caddesi'nde açmayı planladığı pasta evi için, markanın light konseptine uygun bir tasarım gerçekleştirdik ve projeyi uyguladık. Aynı zamanda menülerinin ve broşürlerinin tasarlanması aşamasında da yer aldım.
Serhan Ertan'ın, Kanada'da açmayı planladığı makarna restoranı için oluşturduğumuz konsept tasarım projesi.
Residence Projesi
Mersin'de bir residence projesi yapan firma tarafından talep edilen iç mekan tasarım çalışmaları.
bottom of page